Vyhledat
  • Lucie a Jakub Zvelebilovi

Samolepicí štítky v Zemidluhu

Pokud nechcete platit navíc za váhu nádoby, je nutné znát váhu nádoby, do které jste si nabrali zboží. Jak to zařídit a být přitom šetrný?


  • Pokud máte více stejných nádob, stačí zvážit jen jednu.

  • Štítky můžete na sklenicích nechávat, i pokud čárový kód vybledne, tak je štítek ještě použitelný, dokud jsou pod ním čitelná čísla a váhu lze pak ručně odečíst.

  • Pokud máte nádoby opatřené štítky z jiných bezobalových obchodů a jedná se o váhu prázdné nádoby, tyto štítky, byť mohou vypadat jinak, jsou určitě využitelné, a není tedy třeba tisknout štítky znovu u nás.

Trápí Vás, že štítky jsou moc velké? Můžete si nádoby opatřit vlastními "lepíky" s váhou, čárový kód není samozřejmě nutností, stačí je napsat, kolik gramů daná nádoba váží.


Tipy:


Štítky není radno dávat na víčko, neboť víčko může pasovat na více druhů sklenic, které jsou jinak těžké.


Pokud jste nádobu opatřili štítkem v momentě, kdy nebyla zcela prázdná a byl v ní zbytek suroviny, je lepší se takového štítku po nákupu zbavit, při dalším nákupu by totiž mohl způsobit neplechu.


P.S.: Každý problém je řešitelný, nebojte se nás zeptat. Rádi Vám pomůžeme udělat Vaše bezobalové nakupování příjemnějším. Jste tu pro Vás.

100 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše