Vyhledat
  • Lucie a Jakub Zvelebilovi

Kniha, která by měla být učebnicí ve školách

Aktualizováno: 26. 9. 2020

Trh je plný knih o tom, jak redukovat svůj odpad a žít tzv. #ZEROWASTE, ale je složité dozvědět se skutečná fakta a odlišit efektivní myšlenky a pravdivé informace od tzv. GREEN WASHINGU (tedy šíření lží a polopravd jen za účelem zvyšování povědomí o dané problematice).


A právě proto musíme doporučit knihu "7 pádů odpadu" od Martina Hobrlanda.


Přes 10 let se věnuje odpadovému hospodářství a ekologii na webu TŘÍDĚNÍODPADU.CZ a nabízí reálný vhled do současné situace v ČR i ve světě. Jak trh s odpady funguje a jaký dopad mají aktuální změny a snahy nejen komunity Zero Waste nadšenců? Recyklace. Bioplasty. Cirkulární ekonomika. Nové EU směrnice. Ekonomická ruka trhu na principu poptávky a nabídky...Tato kniha Vám odhalí skutečnou pravdu o odpadech a vysvětlí, jak současnou odpadovou krizi řešit efektivně. Změní Vaše uvažování o odpadu, shodí růžové brýle a dodá trochu naděje.


Kniha vyšla jen v malonákladu, ale nebojte se :)


Domluvili jsme se s autorem a společně vydali Speciální edici, kterou můžete zakoupit v Zemidluhu a rádi Vám ji zašleme i poštou. Tak si jednu určitě pořiďte a ručíme Vám za to, že nebudete litovat! Do vyprodání zásob :D


#muzemetozmenit


76 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše