Vyhledat
  • Lucie a Jakub Zvelebilovi

Jsme hrdou stáčírnou spol. Tierra Verde

Aktualizováno: 26. 9. 2020

Tierra Verde je česká brněnská společnost se vznešeným názvem a vznešenou filozofií a posláním. Hlavní produktovou řadou této společnosti je ekologická drogerie Yellow & Blue, která je šetrná k přírodě a vyrobena ze základních surovin a bez jedovaté chemie, která se v běžných prostředcích nachází.

V Zemidluhu na Vysočanském náměstí si z kanystrů (které po vyprázdnění vracíme zpět k opětovnému naplnění) můžete natočit prací gel s levandulovou či pomerančovou vůní, čistič octový či univerzální, gel na nádobí a gel i leštidlo do myčky, tekuté mýdlo, WC čistič či aviváž. Je libo raději máchadlo prádla? Pořiďte se u nás 150 g kyseliny citrónové a rozpusťte v 1 l vlažné vody. Ze sypkého sortimentu společnosti Tierra Verde u nás pořídíte kromě kyseliny citrónové také prací a jedlou sodu, sůl i prášek do myčky, mýdlové vločky, perkarbonát sodný (přidává se do praní k bílému prádlu, ale hravě si poradí i s připáleným hrncem), změkčovač vody, čistící písek či prací prášek z mýdlových ořechů na bílé prádlo. Natočíme / nasypeme Vám kolik budete chtít, chcete jen vyzkoušet? Není problém, nemusíte kupovat velká balení produktu, který neznáte ;-)


Bez obalu, bez odpadu, bez plastu, drogerie, netoxicky, přírodně, soucitně, stáčená drogerie, sypaná drogerie, vem si kolik zrovna potřebuješ47 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše